Trendy Trouwen

20 jaar Trouw & Trends

Een mijlpaal die we heel graag samen met jou willen vieren.

Want achter 20 jaar Trouw & Trends staan niet alleen duizenden koppels en mooie huwelijksverhalen, maar vooral ook mensen. Partners die vertrouwen, samenwerken, meedenken en meegegroeid zijn met ons verhaal.

Hoe lang of hoe kort je als onze partner in dit verhaal al aanwezig bent, speelt geen rol.
We nodigen je graag persoonlijk uit voor een avond die anders wordt dan anders.
Warm, persoonlijk, interactief en vooral: samen.

🥂 26 november 2026 | 19.30 – 23.30 uur

📍 Domein Lepelem

Op de gloednieuwe locatie van Domein Lepelem verwennen we je met een avond die ook culinair iets bijzonders belooft. We starten met champagne en verfijnde hartige bites en nemen je vervolgens mee op een culinaire ontdekkingstocht met verrassende gerechten. Denk aan verfijnde vlees- en visgerechten waarvan de creaties, combinaties en smaken zullen uitnodigen om te proeven en ongetwijfeld zullen verbazen. Natuurlijk eindigen we niet zonder zoete afsluiter.

Maar er staat meer op het menu dan alleen maar lekker eten.
We zorgen voor spel, muziek, sfeer en vooral veel ruimte om elkaar te ontmoeten.

Want misschien kennen sommigen van ons elkaar al jaren als leverancier, partner of collega, maar hoe goed kennen we elkaar écht? Deze avond is een kans om elkaar eens op een andere manier te ontmoeten, ervaringen uit te wisselen, verhalen te delen en elkaar opnieuw te inspireren.

Verwacht dus geen lange speeches of een klassiek netwerkevent.
Wel een warme en persoonlijke avond, waarin verbinding en genieten centraal staat.

De bijdrage voor deze avond bedraagt €82,50 per persoon excl. btw
Een factuur is uiteraard mogelijk.

Inschrijven kan tot en met 16 november 2026 via onderstaand formulier:

We hopen van harte dat je erbij bent.

Want een goed netwerk is goud waard.
Maar de mensen achter dat netwerk? Die zijn onbetaalbaar.

We kijken ernaar uit om samen met jou te klinken op 20 jaar Trendy Trouwen. 🥂